Logo Santander Bank Polska Private Banking Zaloguj się
 

O PRIVATE BANKING

Dziękujemy za zainteresowanie usługami Bankowości Prywatnej Santander Bank Polska oraz zaufanie, jakim nas Państwo obdarzają. Jest dla nas zaszczytem, że możemy wspierać Państwa rozwój osobisty i zawodowy, jak też dostarczać rozwiązań służących budowie i pomnażaniu majątku.

Wierzymy, że tylko standardy Premium mogą sprostać oczekiwaniom najzamożniejszych Klientów Santander Bank Polska . Dlatego w ramach usług Private Banking zapewniamy spektrum różnorodnych usług bankowych oraz inwestycyjnych, jak też tworzymy nieszablonowe scenariusze możliwości pomnażania pieniędzy. W ramach prywatnej bankowości, wspieramy naszych Klientów specjalistyczną wiedzą i zarazem dbamy o najwyższe bezpieczeństwo powierzonych nam środków.

Przede wszystkim jednak, każdego dnia inwestujemy w nasze relacje z Klientami, ponieważ Państwa zaufanie jest dla nas najcenniejszym kapitałem.

Jesteśmy dumni, że korzystamy ze 150-letniego doświadczenia globalnej marki Santander. Dzięki niemu każdego dnia doskonalimy usługi Private Banking i jesteśmy godnym zaufania partnerem w świecie prywatnej bankowości.

Z przyjemnością udzielimy Państwu szczegółowych informacji o ofercie Prywatnej Bankowości oraz korzyściach, jakie ona daje. Zachęcamy w tym celu do umówienia spotkania z Doradcą Private Banking. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.