Logo Santander Bank Polska Private Banking Zaloguj się
 

WALUTY I DEPOZYTY

Dobrze skonstruowany portfel inwestycyjny powinien zawierać również bezpieczne produkty, które dają swobodę dysponowania środkami wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Lokaty i konta oszczędnościowe

W Santander Private Banking oferujemy produkty depozytowe, w tym lokaty i konta oszczędnościowe w złotówkach, euro, funtach brytyjskich i dolarach amerykańskich. Dla klientów Private Banking oprocentowanie depozytów jest każdorazowo negocjowane i zależy od kwoty oraz czasu trwania inwestycji.

Najważniejsze korzyści oferowanych lokat i kont oszczędnościowych:

  • atrakcyjne oprocentowanie;
  • łatwy dostęp do środków w dowolnym momencie;
  • elastyczne opłaty.

Waluty

Wspólnie z Departamentem Usług Skarbu udostępniamy wysoko wyspecjalizowane produkty z zakresu zarządzania ryzykiem walutowym oraz z zakresu zarządzania ryzykiem stóp procentowych min. – transakcje natychmiastowej wymiany walut, terminowe transakcje walutowe FORWARD, transakcje FX SWAP.
Dużym ułatwieniem w bieżącym zarządzaniu finansami może stać się elektroniczna platforma wymiany walut Kantor Santander. Wymiana walut jest możliwa po zawarciu umowy w usługach Santander online.

Zalety Kantoru Santander:

  • wygodna i bezpieczna wymiana walut z każdego miejsca na świecie;
  • możliwość kontroli bieżących kursów i wykonywania transakcji wymiany walut bez konieczności kontaktu z dealerem lub doradcą bankowym;
  • szybki dostęp do zakupionej waluty;
  • atrakcyjne kursy.

Złoto Inwestycyjne – alternatywna forma inwestycji

Dzięki współpracy z Mennicą Polską możemy zaproponować możliwość inwestycji w metale szlachetne, takie jak złoto, srebro i diamenty. Oferujemy prosty, wygodny i bezpieczny proces zakupu za pośrednictwem platformy internetowej https://sklep.mennica.com.pl/santander/.